Palun valige trükitehnoloogia

Ofsettrükk

Kõige enam kasutatav trükitehnoloogia, mille eeliseks on kiirus ja kvaliteet. Trükitakse katalooge, raamatuid, visiitkaarte, brošüüre jm tooteid.

Saada ofsettrüki hinnapäring

Digitrükk

Paindlik ja operatiivne trükitehnika, millega on võimalik trükkida nii suuri kui väikeseid tiraaže. Kasutatakse enim visiitkaartide, flaierite, kutsete ja brošüüride trükkimiseks.

Saada digitrüki hinnapäring

 

Laiformaat trükk

Kasutatakse laiaformaadiliste trükiste nagu kleebised, plakatid, bännerid ja fototapeet trükkimiseks. Trükised kuivavad kiiresti ning on valmis koheseks järeltöötluseks.

Saada laiformaat trüki hinnapäring

 

Siiditrükk

Sobilik trükitehnika valmistoodete nt t-särkide, pastakate jm meenete pealetrükiks. Kasutatakse ka kleebiste, kutsete, visiitkaartide, pakendite jm trükiks. Suurte tiraažide puhul tuleb tk hind väga madal.

Saada siiditrüki hinnapäring

 

Tampotrükk

Tampotrükk on enim kasutatav trükimeetod sümboolika pealekandmiseks ärikingitustele ja reklaammeenetele, mille eeliseks on trükivõimalus kumerale ning nõgusale tootepinnale. 

Saada tampotrüki hinnapäring

 

Kilelõikus

Tegu on erinevate reklaammaterjalide kujundamise ja trükiga. Kasutatakse näiteks messibokside ja stendide kujundamisel, siltide ja viitade tegemisel, auto- ja vaateakende kaunistamiseks.

Saada kilelõikuse hinnapäring

Online eHIND.ee tugi

Skype online tugi on
avatud 8 tundi päevas

E-R: 9.00 kuni 17.00
L-P: kokkuleppel

Skype Chat

Portaali haldajad

  • Demo

    Indrek Millert

    IT tugi/arendaja
  • Demo

    Viljar Kikkerpuu

    arveldus
TÖÖ!

Otsime meeskonda:   

eHIND.ee © 2014-2018 | Portaali idee ja ülesehituse autoriõigused kuuluvad OÜ I.M. Invest ja Avidmera OÜ-le. Portaali kopeerimine KEELATUD!