eHIND.ee partneri leping ja tingimused

eHind.ee partneri programmiga liitumise leping ja tingimused

Klikates Nõustun tingimustega ja soovin endale partnerprogrammi linki ja kontot nupule oled sa aru saanud eHIND.ee partnerprogrammi lepingust ja tingimustest ning oled nõus antud tingimustega. 

Partnerprogrammiga liitumine

Esmalt tuleb partnerprogrammiga liitujal teha endale eHIND.ee portaali konto ning see aktiveerida. Edasi tuleb portaali sisse logida ning avaldada soovi liituda partnerprogrammiga klikates paremal kasutaja menüüs asuvale lingile Hakka partneriks. Täites ära partnerprogrammiga liitumiseks vajalikud väljad, vaadatakse teie taotlus läbi portaali haldajate poolt ja sobivusel/võimalusel aktiveeritakse teie partnerprogrammi konto. Konto aktiveerimisel on teid tunnistatud sobivaks portaali haldaja poolt esindama teda ning antud leping on nii portaali haldaja, kui ka partneri poolt täitmiseks. eHIND.ee partnerprogrammiga liituja võtab endale kohustuse reklaamida portaali ja tutvustama tooteid/teenuseid, seda vahendustasu saamiseks. 

eHIND.ee partneri ja portaali haldaja kohustused/võimalused ja vastutus

Partner on teadlik, et partneri põhiülesandeks on eHIND.ee portaali tutvustamine potensiaalsetele klientidele, tehes seda kooskõlas Eestis kehtivate seadustega. Partneril on võimalus teenida vahendustasu portaalis tehtud tehingute pealt vastavalt ette nähtud korrale. Partnerprogrammiga liituja vahendustasu protsendi määrab ära portaali haldaja, kuid see ei ole väiksem kui 10% kliendi poolt makstavast summast.

Partneri staatuse võib igal ajal ära lõpetada kas kasutaja ise (avaldades selleks soovi See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.), või portaali haldaja probleemide esinemisel. Teenitud vahendustasu on partneril võimalik välja võtta ainult sel ajal, kui kasutajale on määratud Partneri staatus. Portaali haldaja võib muuta antud lepingut ja tingimusi kasutajaid teavitamata.

Ette nägematud probleemid

Portaali haldaja ei ole vastutav ette nägematute probleemide, nagu näiteks häkerite rünnak, serveri probleemid, andmebaasi probleemid, vahendustasu programmi mitte töötamise jne eest. Portaali haldaja teeb enda poolt kõik, et portaal töötaks probleemideta. Kui tekib probleem ja see on lahendatav, siis portaali haldaja proovib leida lahenduse esimesel võimalusel.

eHIND.ee portaali tegevust on kooskõlas kõikide Eesti Vabariigi seadustega on eHIND.ee portaali haldajateks on:

Arveldus:
Avidmera OÜ
Roosikrantsi 9-6, 10119
Tallinn, Eesti
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Tehniline tugi:
I.M. Invest OÜ
Lõime 7a-6, 10314
Tallinn, Eesti
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Passiivne tulu

Passiivset tulu on võimalik teil teenida oma portaali/kodulehele/blogisse reklaamlingi/reklaambanneri lisamisega. Seda siis, kui sinna keegi peale klikib ja endale tasulise teenuse tellib. Samuti võib partner reklaamida eHIND.ee portaali kohalikus trükimeedias, blogis, artiklis, sõnas või siis kasutada reklaamis QR koodiga. Reklaam ei tohi vastuollu sattuda üleval välja toodud punktidega. Reklaammaterjale võite küsida portaali haldaja käest ning neid võite ka ise välja mõelda.

Aktiivne tulu

Aktiivset tulu on teil võimalik teenida reaalselt inimestega suheldes ja neile teenuseid pakkudes. Selleks peate suhtlema kas e-maili või telefoni teel kliendiga, leidma kõikidele tema küsimustele vastused ja aitama teda liitumisel. Juhul kui teil endal vastused puuduvad, siis palume pöörduda portaali tehnilise toe poole!

Vahendustasu saamise tehniline pool

Kui külastaja jõuab portaali teie soovituslingilt, salvestatakse arvuti vahemällu teie kasutajanimi ning kui keegi antud arvutist teeb ostu, siis liidetakse vahendustasu teie kontole. Samuti salvestatakse nii kliendi ip kui ka teie kasutajanimi andmebaasi. Teie kasutajanimi kliendi arvutis, või kliendi ip aadressi pealt tehtud tellimus toob ka tulevikus vahendustasu partnerile. 

Vahendustasu suurus ja tingimused

TaseTehingute arv kokkuVahendustasu %Min. tehinguidMax. vahendustasu kuus
pronks - 10% 10 tk kuus 50 €
hõbe 20 15% 20 tk kuus 200 €
kuld 50 20% 20 tk kuus 500 €
plaatina kampaania 40% 15 tk nädalas 500 €

Lepingu ühepoolne lõpetamine portaali haldaja poolt.

Teie partnerprogrammi võivad portaali haldajad ühepoolselt, etteteatamata lõpetada, kui olete rikkunud järgnevaid reegleid:

 1. Sobimatu reklaam (valeväidete esitamine, valesti suunatud lingid)
 2. Spämm (massireklaami saatmine e-maili abil, massiline reklaam foorumites, jne.)
 3. Reklaamimine illegaalseid tooteid/teenuseid reklaamivas/müüvas/õhutavas portaalis
 4. Intellektuaalse omandi rikkumise korral

Lepingu alustamine ja lõpetamine

Eelpool loetletud tingimused hakkavad kehtima alates Partnerprogrammiga liitumisest ja lõpevad Partnerprogrammi lõpetamisel. Portaali haldaja võib igal ajal lepingu tingimusi muuta, seda kasutajaid teavitamata. Juhul kui peale tingimuste muutmist jätkate portaali kasutamist, siis seda loetakse vaikimisi tingimustega nõustumiseks. 

Online eHIND.ee tugi

Skype online tugi on
avatud 8 tundi päevas

E-R: 9.00 kuni 17.00
L-P: kokkuleppel

Skype Chat

Portaali haldajad

 • Demo

  Indrek Millert

  IT tugi/arendaja
 • Demo

  Viljar Kikkerpuu

  arveldus
TÖÖ!

Otsime meeskonda:   

eHIND.ee © 2014-2018 | Portaali idee ja ülesehituse autoriõigused kuuluvad OÜ I.M. Invest ja Avidmera OÜ-le. Portaali kopeerimine KEELATUD!