Hinnapakkumisele reageerimine

Kiire elutempo on tänapäeva inimesed muutnud mugavaks. Kasutatakse palju e-teenuseid ja toodete/teenuste ostmine on kolimas internetti. Kuna aega on vähe ning kõigil on pidevalt kiire, siis käib sellega kaasas ka tootele/teenusele hinnapäringu esitamine. 

Täna hinnapakkumise esitajat tehtud töö eest!

Kuna paljudel meist on kasutuses nii tahvelarvutid, nutitelefonid, mis võtavad vastu ka e-maile, siis pole ju tegelikult väga raske tänada pakkumise edastajat tehtud töö eest. Selline väike, mõne minutiliga tehtav tegevus nagu tänamine, võib olla tema ainuke tänu pika ja raske päeva peale ja see teeb ka hinnapakkuja esitaja tuju selleks päevaks paremaks. Palju tema, kui tavaline kontoritöötaja ikka tänuavaldusi tehtud töö eest saab…

Vali välja parim pakkuja ja teavita ka mitte võitnud pakkujaid ning täna veelkord.

Nagu eespool juba välja tõime on viisakas tänada tehtud töö eest hinnapakkujat. Kuid kui on käes valida parim pakkumine, siis võiks viisakuse mõttes kõiki hinnapakkujaid tänada ning teavitada, et valisite välja teise pakkuja. 

Peale sellist tegevust oodake veel 1-2 päeva, kuni teavitate hinnapakkumise võitnud pakkujat, sest nende järgnevate 1-2 päeva jooksul võivad teised hinnapakkujad nende poolt tehtud pakkumised üle vaadata ja esitada teile veelgi odavama pakkumise. Mis on jällegi soodsam teile.

Väike tänu teeb tuju heaks hinnapakkujatel ja samas võib see just teile kätte mängida soodsaima hinna!

eHIND.ee meeskond 

Online eHIND.ee tugi

Skype online tugi on
avatud 8 tundi päevas

E-R: 9.00 kuni 17.00
L-P: kokkuleppel

Skype Chat

Portaali haldajad

  • Demo

    Indrek Millert

    IT tugi/arendaja
  • Demo

    Viljar Kikkerpuu

    arveldus
TÖÖ!

Otsime meeskonda:   

eHIND.ee © 2014-2018 | Portaali idee ja ülesehituse autoriõigused kuuluvad OÜ I.M. Invest ja Avidmera OÜ-le. Portaali kopeerimine KEELATUD!