Partnerprogramm

eHIND.ee pakub võimalust just sinul hakata lisaraha teenima eHIND.ee partnerina. Partnerina on sul võimalik vahendustasu eHIND.ee-ga tasulise teenusega liitunud kliendi tehingu pealt kuni 20%, mis maksimum juhul teeb 1€ (v.a. plaatina pakett, millega võimalik teenida vahendustasu 40%, mis teeb 2€ tehingu pealt).

Kuidas partner raha teenida saab ja millised sammud selleks läbida vaja on, selleks oleme valmis teinud joonise:

Mida peab partner müüma?

Partneri ülesandeks on pakkuda erinevatele ettevõtetele meie tasuliste hinnapäringute teenust. Hinnapäringu teenuse põhimõte seisneb selles, et Mari (soovib osta teenust/toodet) teeb meie portaali kaudu hinnapäringu, mis edastatakse automaatselt tasulise teenuse tellinud ettevõtetele, kes saavad juba Marile teha omapoolse hinnapakkumise. eHIND.ee poolt pakutavate hinnapäringute ja hindadega saate tutvuda siit.

Kuidas osa võtta partnerprogrammist?

Esmalt tuleb teil liituda eHIND.ee portaaliga, mida saab teha siin. Seejärel aktiveerige konto ja kasutajate paneelis klikake lingile Hakka partneriks. Edasi käitu vastavalt juhendile.

Partnerprogrammi ja tingimustega saate tutvuda siit.

Partneritele välja makstud summad

Online eHIND.ee tugi

Skype online tugi on
avatud 8 tundi päevas

E-R: 9.00 kuni 17.00
L-P: kokkuleppel

Skype Chat

Portaali haldajad

  • Demo

    Indrek Millert

    IT tugi/arendaja
  • Demo

    Viljar Kikkerpuu

    arveldus
TÖÖ!

Otsime meeskonda:   

eHIND.ee © 2014-2018 | Portaali idee ja ülesehituse autoriõigused kuuluvad OÜ I.M. Invest ja Avidmera OÜ-le. Portaali kopeerimine KEELATUD!