Uus koduleht

Eesti internetimaastik on saanud uue, ainulaadse portaali võrra rikkamaks! Portaalide www.kuttepuu.com, www.pollumaa.ee ja www.rehvi.net liitumisel on tekkunud uus portaali nimega eHIND.ee. Uue portaali ülesehitus ja mõte on lihtne, inimestel on võimalik 1 hinnapäringu saatmisel saada endale kas e-maili või telefoni peale müüjatelt soovitud toote/teenuse kohta hinnapakkumisi. Miks otsida ise soodsamat hinda, kui müüjad võivad selle ise teieni tuua?

Loe edasi

Partnerprogramm

eHIND.ee pakub võimalust just sinul hakata lisaraha teenima eHIND.ee partnerina. Partnerina on sul võimalik vahendustasu eHIND.ee-ga tasulise teenusega liitunud kliendi tehingu pealt kuni 20%, mis maksimum juhul teeb 1€ (v.a. plaatina pakett, millega võimalik teenida vahendustasu 40%, mis teeb 2€ tehingu pealt).

Loe edasi

eHIND.ee nüüd mitmekeelne

Lisasime külastajate arvu suurendamiseks eHIND.ee portaali Google Translate mooduli, mis tõlgib portaali automaatselt, kas inglise, soome, prantsuse, saksa, itaalia, läti, leedu, norra, vene, hispaania või rootsi keelde.

Antud tõlge ei pruugi olla 100% korrektne ja sellepärast vabandame me ette juba ära.

Hinnapakkumisele reageerimine

Kiire elutempo on tänapäeva inimesed muutnud mugavaks. Kasutatakse palju e-teenuseid ja toodete/teenuste ostmine on kolimas internetti. Kuna aega on vähe ning kõigil on pidevalt kiire, siis käib sellega kaasas ka tootele/teenusele hinnapäringu esitamine. 

Loe edasi

Külmad ilmad tulekul: kuidas autorehve kaitsta

Rehvitootja Goodyear Dunlop Põhja-Euroopa tootespetsialisti Ernestas Cejauskase sõnul on oluline algavaks talvehooajaks valmistuda ning juba praegu kontrollida, kas auto talverehvid on heas seisukorras.

Siit olulisi soovitusi, mida iga autojuht peaks talve lähenedes meeles pidama.

Loe edasi

Auto teelpüsivusest

Kui tähtis on rehvi rõhk auto teel püsimise kohalt vaadatuna?

Ikka ja jälle saame lugeda siit ja sealt autoavariidest kus sõiduk kaldus vastassuunavööndisse või sõitis kraavi kusjuures liiklusolud olid normaalsed. Lugesin  Maanteeameti Harju maakonna ekspertkomisjoni arvamust surmaga lõppenud liiklusõnnetuste kohta. Seal on eksperdid andnud erinevate avariide puhul erinevaid arvamusi-selgitusi kus põhjusteks on toodud narkojoove, suur sõidukiirus halvad teeolud ja teised tegurid.

Loe edasi

Rehvide kütusesäästust

Rehvide veeretakistus mängib suurt rolli auto kütusekulu suuruses ja auto poolt väljastatavas CO2 saastes. Mida väiksem on rehvi veeretakistus, seda vähem peab auto kulutama kütust.

Rehvikleebisel on märgitud rehvi energia klass, mis toob välja rehvi kasutamisel tekkiva kütuse- ja CO2 saaste määra.

Loe edasi

Vähe puid, palju sooja

Eesti tarbijad on juba harjunud, et ahjusid saab ka poest osta. Valida saab looduskividest ja moodulitest küttekollete vahel või kaaluda hoopis kombineeritud tehnoloogiaid, mis ühendavad ahju ja kamina parimad omadused.

Loe edasi

Parim aeg küttepuude varumiseks

Kevad on parim aeg hakata tegema ettevalmistusi järgmiseks talveks küttepuude varumiseks. Aga millal on parim aeg puukoorma tellimiseks?

Tasub teada, et kütteks on parim talvel külmaga metsast raiutud puu. Siis on puidus vähe vett ja see kuivab paremini ega lähe ka hallitama. Vanarahva tarkus ütleb, et puu peaks riidas olema vähemalt jaanipäevaks. Tark on see, kes varub oma kütte üks aasta ette, siis jõuab puu ilusasti ära kuivada. Kui aga ruumi vähevõitu, siis on kindlasti mõistlik varuda küttepuid varakevadel ja panna lõhutud puu riita kuivama.

Loe edasi

Online eHIND.ee tugi

Skype online tugi on
avatud 8 tundi päevas

E-R: 9.00 kuni 17.00
L-P: kokkuleppel

Skype Chat

Portaali haldajad

  • Demo

    Indrek Millert

    IT tugi/arendaja
  • Demo

    Viljar Kikkerpuu

    arveldus
TÖÖ!

Otsime meeskonda:   

eHIND.ee © 2014-2018 | Portaali idee ja ülesehituse autoriõigused kuuluvad OÜ I.M. Invest ja Avidmera OÜ-le. Portaali kopeerimine KEELATUD!