Ahhoi Reisid OÜ Ahhoi Reisid OÜ Hot

Ahhoi Reisid OÜ
Ahhoi Reisid pakub kõike mis on reisimisega seotud (paketid, lennupiletid, majutused, rendid jne). Seda kõike ühest kohast, ning ilma lisatasudeta!

Ahhoi Reisidest saab osta ka Eesti reisikorraldajate puhkusereise ilma lisatasuta. Oleme isiklikult külastanud paljusid sihtkohti ja hotelle, seetõttu oskame anda head nõu ja soovitusi. Meil on hea ülevaade eri reisikorraldajate eelistest ning kehtivatest sooduspakkumistest. Online-broneerimissüsteemist saame kiiresti vabu kohti vaadata, ning broneeringu vormistada.

Ahhoi Reisid on 1999a asutatud turismiettevõte.

Tunneme oma ala läbi ja lõhki, seetõttu saab meile usaldada paljude detailide koordineerimist nõudvate tsharterlendude, grupireiside ja teiste vastutusrikaste reiside korraldamise. Suhtume kliendi soovidesse lugupidamisega ning lubame ainult seda, mida teame ja teeme. Ja mida teeme, teeme rõõmuga!

Ahhoi Reisid OÜ
reg nr 10590994
KMKR EE100931383

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
www.ahhoi.ee
Telefoniteenindus: 53 306 300, 6 461 330
Hinnapäringud ja broneeringud 24/7: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kui Teil on telefon või interneti kasutamise võimalus, saab kõik reisi tellimisega seotud asjatoimetused korda ajada ilma kohale tulematagi. Nii kerge see ongi!

Kommentaarid/Hinnangud

Hetkel kommentaarid/hinnagud puuduvad.

Hinnang (mida kõrgem hinne seda parem tulemus)
Teenindus*
Kvaliteet*
Kommentaarid/Hinnangud*
    Palun sisesta turvakood.
 
 

Online eHIND.ee tugi

Skype online tugi on
avatud 8 tundi päevas

E-R: 9.00 kuni 17.00
L-P: kokkuleppel

Skype Chat

Portaali haldajad

  • Demo

    Indrek Millert

    IT tugi/arendaja
  • Demo

    Viljar Kikkerpuu

    arveldus
TÖÖ!

Otsime meeskonda:   

eHIND.ee © 2014-2018 | Portaali idee ja ülesehituse autoriõigused kuuluvad OÜ I.M. Invest ja Avidmera OÜ-le. Portaali kopeerimine KEELATUD!