ABC Autoteenindus ABC Autoteenindus Hot

ABC Autoteenindus

ABC Autoteenindus OÜ müüb, paigaldab ja hoiustab sõiduautode, väikebusside ja maasturite rehve. Rehvide vahetusel ja rataste tasakaalustamisel kasutatakse kõige kaasaegsemaid seadmeid, et tagada osutatud teenuste kvaliteet. Seadmed võimaldavad teha kuni 22“ rehvitöid. Tasakaalustust teostame kõrgelt hinnatud kvaliteetsete John Beam Automotive ja Sice S.P.A. seadmetega. Pakume klientidele  võimalust hoiustada oma rehve meie "Rehvihotellis", mille tulemusena jääb ära Teil rehvide transportimine ja hoiustamine keldrisse, garaazi, maale aida alla või kuhu iganes. Tulles rehve vahetama on need alati meie teeninduspunktis Teid ootamas.

ABC Autoteenindus OÜ on aastast 2010 Michelin Grupi ametlik partner Eestis. Meilt on võimalik osta Michelin Grupi poolt tootetud järgmise kaubamärgiga toodetud rehve: Michelin, BFGoodrich, Kleber, Kormoran, Riken, Tigar. Kohapeal laos Kadaka teel on olemas üle tuhande rehvi, enamlevinud mõõtudes. Samuti on võimalus alati jooksvalt Michelini tehase laost tellida rehvid mida meil laos ei ole. Rehvide valikuga saate tutvuda meie rehvimüügi koduleheküljel: www.abcrehvid.ee

Aadress: 12915 Tallinn, Kadaka tee 131, Harjumaa
Telefon: 6 519 450 / 6 519 451 / 6 519 452
E-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Lahtioleku ajad: E-R 09:00 - 18:00

Kommentaarid/Hinnangud

Hetkel kommentaarid/hinnagud puuduvad.

Hinnang (mida kõrgem hinne seda parem tulemus)
Teenindus*
Kvaliteet*
Kommentaarid/Hinnangud*
    Palun sisesta turvakood.
 
 

Online eHIND.ee tugi

Skype online tugi on
avatud 8 tundi päevas

E-R: 9.00 kuni 17.00
L-P: kokkuleppel

Skype Chat

Portaali haldajad

  • Demo

    Indrek Millert

    IT tugi/arendaja
  • Demo

    Viljar Kikkerpuu

    arveldus
TÖÖ!

Otsime meeskonda:   

eHIND.ee © 2014-2018 | Portaali idee ja ülesehituse autoriõigused kuuluvad OÜ I.M. Invest ja Avidmera OÜ-le. Portaali kopeerimine KEELATUD!